به سایت دانلود فارسی مد خوش آمدید.

ثبت نام و خرید اکانت دانلود ویژه

ثبت نام و پرداخت

امکان پرداخت برای تمامی دارندگان
کارت های بانکی شبکه شتاب

قابل پرداخت برای دارندگان تمامی کارت های بانکی شبکه شتاب

logo-samandehi
توضیحات و نکات قبل از خرید

قبل از خرید اکانت لطفا قوانین و شرایط سرویس دهی سرویس دانلود ویژه را بطور کامل مطالعه فرمایید! خرید شما به منزله مطالعه و قبول کردن قوانین سرویس دانلود ویژه می باشد! جهت مشاهده قوانین اینجا کلیک کنید !

پیشنهاد ما به شما تهیه اکانت VIP است. با هزینه بسیار کم از امکانات بینظیر سایت بهره مند شوید. هم اکنون ثبت نام کنید و اکانت خود را خریداری نمایید.

مشخصاتی که انتخاب می کنید از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. جهت دریافت رمز عبور و پشتیبانی و... وارد کردن ایمیل معتبر الزامیست! در قسمت ایمیل ؛ میبایست ایمیل فعال ، معتبر و بدون .www وارد نمایید. در صورتیکه فاقد ایمیل هستید از طریق آموزش داده شده در این صفحه یک ایمیل برای خود بسازید و سپس اقدام به خرید اکانت نمایید!

توجه داشته باشید که در حال حاضر محدودیت حجمی دانلود وجود ندارد اما پس از راه اندازی سیستم جدید محدودیت حجمی روی اکانت ها اعمال خواهد شد. به عبارتی دیگر تا زمان راه اندازی سیستم جدیدِ سرویس دانلود ویژه می توانید بصورت نا محدود حجمی دانلود نمایید و تنها محدودیت زمانی اعمال می شود.

اکانت شما پس از پرداخت به صورت آنی و با مشخصاتی که خودتان انتخاب می کنید بصورت خودکار فعال خواهد شد. پس از پرداخت فقط کافیست با نام کاربری و رمز عبوری که انتخاب کردید وارد اکانت خود شوید و دانلودهای خود را با حداکثر سرعت و بدون محدودیت انجام دهید. جهت اطلاعات بیشتر و طریقه استفاده صحیح و بهینه از اکانت خود و رفع هرگونه مشکلی "راهنمای دانلود ویژه" را بطور کامل مطالعه کنید.

در صورتیکه تاکنون خرید آنلاین انجام نداده اید یا نیاز به راهنمایی دارید ، "راهنمای خرید اکانت ویژه" را مطالعه فرمایید. با اطمینان خاطر خرید کنید، پشتیبانی سایت در کنار شماست. چنانچه همچنان سوال یا ابهامی قبل از خرید دارید با ما تماس بگیرید ، پشتیبانی سایت با کمال افتخار در خدمت شماست.

تلفن تماس و پشتیبانی : 116 5959 0913 تلفن تماس